Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Closed
gl: Pechada

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
