Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Closed
it: Chiuso

en: This field is required.
it: Questo campo è obbligatorio.

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra
