Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Closed
ja: クローズド

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右
