Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
