Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Closed
lt: Uždara

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
