Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Closed
lv: Slēgts

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
