Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
