Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Closed
pl: Zamknięte

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo
