Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Closed
sk: Uzavreté

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
