Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Closed
tr: Kapalı

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ
