Sticky preview (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Closed
be: Зачынена

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
