Sticky preview (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Closed
et: Suletud

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
