Sticky preview (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Closed
fi: Suljettu

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Opened
fi: Avoimet
