Sticky preview (7.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Closed
hi: बंद

en: This field is required.
hi: यह फील्ड जरूरी है

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
