Sticky preview (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
