Sticky preview (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Closed
jv: Ditutup

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
