Sticky preview (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Closed
ka: დახურულია

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
