Sticky preview (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Closed
nl: Gesloten

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts
