Sticky preview (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Closed
oc: Tampat

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
