Sticky preview (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Closed
pt: Fechado

en: This field is required.
pt: Este campo é obrigatório.

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Opened
pt: Aberto
