Sticky preview (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Closed
ru: Закрыто

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа
