Sticky preview (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Closed
sv: Stängd

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger
