Sticky preview (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: This field is required.
ta: இந்த புலம் தேவையானது.

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
