Sticky preview (7.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Closed
gu: બંધ

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
