Sticky preview (7.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Closed
ku: داخراوە

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
