Sticky preview (7.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Closed
mn: Хаалттай

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
