Sticky preview (7.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: This field is required.
te: ఈ ఖాళీ తప్పనిసరి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
