Sticky preview (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Closed
uk: Закрито

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Opened
uk: Відкрито
