Sticky preview (7.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Closed
ast: Zarráu

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
