Sticky preview (7.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Closed
da: Lukket

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Opened
da: Åbnet
