Sticky preview (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Closed
eu: Itxita

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
