Sticky preview (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Closed
he: סגור

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין
