Sticky preview (7.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Closed
hu: Lezárt

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Opened
hu: Nyitott
