Sticky preview (7.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Closed
id: Ditutup

en: This field is required.
id: Bagian ini harus diisi.

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan
