Sticky preview (7.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Closed
is: Lokuð

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
