Sticky preview (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Closed
ro: Închis

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
