Sticky preview (7.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Closed
vi: Đóng

en: This field is required.
vi: Trường dữ liệu này là bắt buộc.

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải
