stickynote (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: delete
uk: видалити

en: edit
uk: редагувати

en: Note
uk: Примітка

en: Add Note
uk: Додати замітку

en: Sticky Note
uk: Липка примітка
