stickynote (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ
