stickynote (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Add Note
ru: Добавить примечание

en: edit this note
ru: ред.

en: delete this note
ru: уд.
