stickynote (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Note
uk: Примітка

en: Add Note
uk: Додати замітку

en: Sticky Note
uk: Липка примітка

en: edit this note
uk: редагувати цю примітку

en: delete this note
uk: видалити цю примітку
