stickynote (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: edit
cs: upravit
