stickynote (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: edit
eu: editatu

en: Note
eu: Oharra
