stickynote (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: edit
fi: muokkaa

en: Note
fi: Huomaa

en: Created timestamp
fi: Luotu-aikaleima
