stickynote (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: edit
hu: szerkesztés

en: URL
hu: Webcím

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Add Note
hu: Megjegyzés hozzáadása

en: Created time
hu: Létrehozási idő

en: Created timestamp
hu: Létrehozás időbélyege
