stickynote (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: edit
mr: संपादन
