stickynote (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: edit
nn: endre
