stickynote (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: URL
ps: پته (URL)
