stickynote (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: edit
sk: upraviť

en: Note
sk: Poznámka
