stickynote (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: edit
sl: uredi
